Home » Aktualności » Warsztaty w Centrum Medycyny Translacyjnej SGGW.

 

Warsztaty w Centrum Medycyny Translacyjnej SGGW.

 

Uczniowie klas: 1 RAH, 2TRH i 4RŻO, wraz z opiekunami Panią Anitą Bogdan i Panem Piotrem Żebrowskim wzięli udział w warsztatach w Centrum Medycyny Translacyjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.
W programie warsztatów było zwiedzanie kompleksów laboratoryjnych oraz szpitalnych CMT SGGW.
Miało też miejsce wręczenie nagród dla uczniów w ramach projektu „Młodzież i społeczność z obszarów wiejskich Polski Wschodniej poznaje tajniki Medycyny Translacyjnej”. Na zakończenie warsztatów, najlepsza uczennica z naszej szkoły – Kasia Liberek z klasy IV, otrzymała Voucher na Kurs Językowy do zrealizowania na dowolny kurs językowy będący w ofercie Szkoły Językowej LinguaLand. Organizatorem konkursu była Fundacja Polski Instytut Rozwoju Rodziny oraz Centrum Medycyny Translacyjnej SGGW w Warszawie.
Po warsztatach młodzież udała się do Muzeum Niepodległości w Warszawie gdzie, zapoznano się z tematyką niepodległości naszego Państwa.

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 

Accessibility Toolbar