Home »

 

Nasze praktyki za granicą

 

INFORMACJA DLA UCZNIÓW

W związku z rozpoczęciem realizacji projektu „Nasze praktyki za granicą” informuję, że zaczynamy nabór uczniów z klas Technikum rolniczego oraz klas Technikum żywienia i usług gastronomicznych na praktyki, które odbędą się w Grecji w dniach 15 -28 października 2023 r. W praktykach może wziąć udział 30 uczniów. Pierwszeństwo podczas naboru mają klasy III –V. Uczniowie klas młodszych mogą zasilić listę rezerwową.  Projekt jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej. Szczegółowe informacje znajdują się w załącznikach. Odbędzie się również spotkanie organizacyjne w dniu 08.09.2023 r. o godz. 10.10 w Sali nr 9. Formularze zgłoszeniowe chętni uczniowie mogą pobrać u koordynatora projektu.

Nr projektu 2023- 1- PL01- KA122 – VET – 000138288

Marzena Tęcza – koordynator projektu.

Regulamin rekrutacji.

Formularz rekrutacyjny.

Informacje o wyjeździe.

Prezentacja

Plakat gastro

Plakat praktyki

Plakat Skiathos

Plakat targ

Relacja z programu wersja polska
Relacja z programu wersja angielska

 

Accessibility Toolbar