Home » Aktualności » Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”– 2024.

 

Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”– 2024.

 

14 marca 2024 roku, uczniowie ZSCKR w Chrobrzu: Wiktoria Zardzewiała, Krystian Paździor i Igor Ziółkowski, wzięli udział w kolejnych już eliminacjach Ogólnopolskiego Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Tradycyjnie eliminacje gminne odbyły się w Zespole Placówek Oświatowych w Złotej.

W tegorocznych eliminacjach w kategorii szkół ponadpodstawowych zwyciężył Igor Ziółkowski, drugie miejsce zajął Krystian Paździor, a trzecie Wiktoria Zardzewiała.

Igor i Krystian będą reprezentowali naszą szkołę na eliminacjach powiatowych, które odbędą się w Pińczowie.

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała komisja sędziowska w składzie: przewodniczący Artur Karasek (PSP Pińczów), sekretarz Emilia Sowa (PSP Pińczów), Jolanta Fichtel (Wicewójt) oraz Adrian Oziębłowski (Komendant Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Złotej).

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane i wręczone przez wójta gminy Złota Tadeusza Sułka w asyście komisji sędziowskiej.

Opiekun – Jerzy Wojtasik.

Zdjęcia – Gmina Złota.

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 

Accessibility Toolbar