Home » Aktualności » Szkolenie – Bezpieczeństwo i higiena pracy w rolnictwie.

 

Szkolenie – Bezpieczeństwo i higiena pracy w rolnictwie.

 

13 grudnia odbyło się w naszej szkole szkolenie – Bezpieczeństwo i higiena pracy w rolnictwie.

Gospodarstwo rolne to szczególny warsztat pracy. Występują w nim liczne zagrożenia związane z obsługą maszyn, urządzeń i pojazdów, ale także przy obsłudze zwierząt gospodarskich i pracach polowych. Zawód rolnika jest więc szczególny również pod względem ilości niebezpieczeństw na jakie gospodarz jest narażony w trakcie codziennych obowiązków czy rutynowych zajęć. Dlatego tak istotna jest znajomość przepisów i zasad bhp oraz świadomość konieczności ich przestrzegania.

Szkolenie poprowadzili pracownicy KRUS – oddział Pińczów.

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 

Accessibility Toolbar