Home » Aktualności » Podziękowanie dla uczestników zbiórki: „Przynieś Misia”.

 

Podziękowanie dla uczestników zbiórki: „Przynieś Misia”.

 

W dniach 7-14 listopada 2023 r. Szkolne Koło Wolontariatu przeprowadziło zbiórkę nowych zabawek i przyborów szkolnych dla dzieci leczonych na Oddziale Onkologii i Hematologii Dziecięcej Świętokrzyskiego Centrum Pediatrii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach oraz Oddziałach Pediatrycznych. Organizatorem zbiórki była Fundacja Miśka Zdziśka „Błękitny Promyk Nadziei” w Jędrzejowie.

Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły wzięli aktywny udział w akcji:

  • cała klasa III TŻO, wychowawczyni p. Iwona Orządała-Bandoła, psycholog szkolny p. Joanna Zięba;
  • cała klasa IV TRŻ i wychowawczyni p. Teresa Ryczek;
  • wychowawczyni klasy I TŻO p. Anna Kotecka. Uczniowie: Karolina Liberek, Zuzanna Oborska, Dominik Jach, Patryk Fetela, Arkadiusz Skwarczek;
  • uczniowie klasy V TRŻ: Michał Bednarski, Kacper Cichocki, Kacper Czapliński, Patryk Janik, Katarzyna Kwiecień, Natalia Marciszewska, Paula Rzepecka, Kacper Biesaga, Dawid Grzęda, Mateusz Kruk, Michał Kuc, Damian Nowak, Bartłomiej Rusek, Adam Zuchowicz;
  • uczniowie klasy II TR: Artur Pawlik, Damian Musiał, Bartosz Poros.

Serdecznie Wam dziękujemy!

Przybory szkolne i zabawki zostaną dostarczone małym pacjentom w Dniu Pluszowego Misia za pośrednictwem Fundacji Miśka Zdziśka.

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 

Accessibility Toolbar