Home » Aktualności » OWIUR – eliminacje okręgowe.

 

OWIUR – eliminacje okręgowe.

 

Na terenie Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie odbyły się eliminacje II stopnia Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. To już XLVII edycja olimpiady. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Emilia Gajos – dział architektura krajobrazu, Dominik Smogór – dział produkcja roślinna, Dawid Grzęda – dział produkcja roślinna, Marcin Kowalski – dział produkcja zwierzęca, Kacper Dziubiński – dział mechanizacja rolnictwa. Do Chrobrza wracamy z V miejscem Dominika w mocnej grupie produkcji roślinnej, do podium zabrakło 6 punktów.

Serdecznie dziękujemy Rektorowi UR dr hab. inż. Sylwester Tabor, prof. URK za miłe przyjęcie i życzliwość.

Opiekunowie – Krzysztof Najberek, Tomasz Czyszczoń.

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 

Accessibility Toolbar