Home » Aktualności » Nasze praktyki za granicą – nowy projekt, nabór, regulamin.

 

Nasze praktyki za granicą – nowy projekt, nabór, regulamin.

 

Informacja dla uczniów.

W związku z rozpoczęciem realizacji projektu „Nasze praktyki za granicą” informuję, że zaczynamy nabór uczniów z klas Technikum rolniczego oraz klas Technikum żywienia i usług gastronomicznych na praktyki, które odbędą się w Grecji w dniach 15 -28 października 2023 r. W praktykach może wziąć udział 30 uczniów. Pierwszeństwo podczas naboru mają klasy III –V. Uczniowie klas młodszych mogą zasilić listę rezerwową.  Projekt jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej. Szczegółowe informacje znajdują się w załącznikach. Odbędzie się również spotkanie organizacyjne w dniu 08.09.2023 r. o godz. 10.10 w Sali nr 9. Formularze zgłoszeniowe chętni uczniowie mogą pobrać u koordynatora projektu.

Nr projektu 2023- 1- PL01- KA122 – VET – 000138288

Marzena Tęcza – koordynator projektu.

Regulamin uczestnictwa.

Formularz rekrutacyjny.

Informacje o wyjeździe.

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 

Accessibility Toolbar