Home » Aktualności » Nasi uczniowie w Grecji

 
 

Nasi uczniowie w Grecji

 
 

Program Ponadnarodowa mobilność uczniów – relacja z ostatnich dni.

Ostatnie dni uczniów przebywających w Grecji były bardzo intensywne. Poza zajęciami w szkole partnerskiej, na których rozwijali swoje umiejętności językowe oraz posługiwali się cyfrowymi źródłami nie zabrakło czasu na zwiedzanie.

Młodzież miała okazję zwiedzić miasteczko Litochoro i wąwóz rzeki Enipeas, a także Stary Panteleimon – miasteczko zaklęte w kamieniu. Uczniowie odbyli rejs statkiem na wyspę Skiatos oraz popłynęli na złotą plażę Koukounaries. Uczestnicy projektu byli zachwyceni również wycieczką do najsłynniejszych klasztorów na skałach – greckich Meteorów. Przy okazji udało się odwiedzić pracownię ikon.

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 
 

Accessibility Toolbar