Home » Aktualności » Mistrzostwa Polski Koni Arabskich Czystej Krwi

 
 

Mistrzostwa Polski Koni Arabskich Czystej Krwi

 
 

W dniach 8-9 października 2022 roku w Stadninie Koni Michałów odbyły się XIII Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich Czystej Krwi. Organizatorami imprezy afiliowanej przez ECAHO były Stadnina Koni Michałów, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa oraz Klub Jeździecki im. I Pułku Strzelców Konnych z siedzibą w Michałowie, a patronat nad Mistrzostwami objął, podobnie jak w latach ubiegłych, Polski Związek Hodowców Koni Arabskich.

Zawodnicy mieli okazję rywalizować w następujących konkurencjach:

  • Ujeżdżenie
  • Skoki
  • Classic Pleasure
  • Hunter Pleasure
  • Traditional Arabian Riding
  • Polski Strój Historyczny
  • Type & Confirmation.

Na zawodach obecni byli przedstawiciele naszej szkoły Pani Dyrektor Anna Lach oraz Kierownik warsztatów szkolnych Krzysztof Najberek.

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 
 

Accessibility Toolbar