Home » Aktualności » Konny Hubertus Świętokrzyski 2022

 
 

Konny Hubertus Świętokrzyski 2022

 

Starsze wiadomości

6 listopada społeczność ZSCKR w Chrobrzu uczestniczyła w corocznym, tradycyjnym święcie św. Huberta ? patrona jeźdźców, leśników i myśliwych, organizowanym przez Stadninę Koni w Michałowie. Dla większości jeźdźców to jedno z ważniejszych wydarzeń w jeździeckim kalendarzu zakończone gonitwą za lisem. W programie konnego Hubertusa znalazły się również pokazy strojów i szermierki historycznej, pokazy zwierząt należących do stadniny, wyścigi w powożeniu, pokazy zręcznościowe. W konkurencjach i pokazach pomagali nasi uczniowie uczący się na kierunkach: technik hodowca koni i technik rolnik, a uczestnicy mogli skosztować smacznego bigosu przygotowanego przez uczniów i nauczycieli z kierunku technik żywienia i usług gastronomicznych.

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 
 

Accessibility Toolbar