Home » Aktualności » Konkurs – ,,Zrównoważone rolnictwo”

 

Konkurs – ,,Zrównoważone rolnictwo”

 

Szanowni Uczniowie!!

Przypominamy, że trwa konkurs pt. „Zrównoważone rolnictwo” skierowany do uczniów wszystkich średnich szkół rolniczych w Polsce. Celem konkursu jest wyłonienie oryginalnego projektu graficznego – logo, dotyczącego zrównoważonego rolnictwa, projekt musi zawierać uzasadnienie.

Szczegóły konkursu dostępne są w regulaminie (https://www.ior.poznan.pl/plik,4409,regulamin.pdf).

Na prace czekamy do 5 stycznia 2024 r. (data doręczenia).

Laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody, ponadto zwycięskie logo będzie wykorzystywane przez Instytut w celach promocyjnych oraz popularyzatorskich. Dla wszystkich uczestników przewidziane są dyplomy potwierdzające udział w konkursie. Wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystego otwarcia Konferencji Ochrony Roślin – 64. Sesji Naukowej IOR – PIB.

Powodzenia.

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 

Accessibility Toolbar