Home » Aktualności » Kolejny sukces Krzysztofa Pieczyraka

 

Kolejny sukces Krzysztofa Pieczyraka

 

Na Wydziale Technologii Żywności Uniwersytetu Rolniczego w  Krakowie odbyły się zawody II stopnia (eliminacje okręgowe) XLV edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych (OWiUR) – informowaliśmy już w których blokach tematycznych rywalizowali nasi uczniowie.

Ogłoszenie wyników Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych odbyło się 9 kwietnia w formie online i przysporzyło Nam wiele radości.

Kolejny już raz Krzysiek Pieczyrak pokazał na co go stać w dziale Produkcja roślinna zajął III miejsce i będzie reprezentował okręg krakowski OWiUR i Naszą Szkołę na etapie centralnym w Warszawie na terenach SGGW.

Bardzo serdecznie gratulujemy

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 

Accessibility Toolbar