Home » Aktualności » Gabriela i Jakub wyróżnieni w konkursie ZASTOSOWANIA SZTUCZNEJ INTELIGENCJI – SZANSE I ZAGROŻENIA

 

Gabriela i Jakub wyróżnieni w konkursie ZASTOSOWANIA SZTUCZNEJ INTELIGENCJI – SZANSE I ZAGROŻENIA

 

W dniu 04.03.2024r. w siedzibie Akademii Nauk Stosowanych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach odbyła się konferencja podsumowująca konkurs informatyczny zorganizowany w ramach obchodów XII Świętokrzyskiego Dnia Bezpiecznego Internetu. Temat tegorocznego konkursu brzmiał: ,,Zastosowania sztucznej inteligencji-szanse i zagrożenia”.

Organizatorami byli Samorządowy Ośrodek Doskonalenia medycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach oraz ANS. Podczas konferencji prowadzone były wykłady na temat zastosowań sztucznej inteligencji oraz odpowiedzialnego surfowania w Internecie. Następnie odbyło się uroczyste wręczenie nagród.

Uczniowie naszej szkoły, Gabriela Woźniak oraz Jakub Baran wykonali prezentację multimedialną, która została wyróżniona przez jurorów.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 

Accessibility Toolbar