Home » Aktualności » Dzień wagarowicza z Radiem Kielce.

 

Dzień wagarowicza z Radiem Kielce.

 

W niecodzienny sposób uczniowie klas: 1TRH, 1TŻO i 4 TRŻ powitali pierwszy dzień wiosny, spędzili go bowiem w Centrum Edukacji Medialnej w Radio Kielce.

Obejrzeli interaktywną wystawę z 10 strefami edukacyjnymi, gdzie wiedza zwalcza dezinformację, a nauka łączy się z zabawą. W specjalnym studiu, wyposażonym w profesjonalny ?green screen? nasi uczniowie sprawdzili się jako spikerzy wiadomości lub prezenterzy pogody. W wydzielonej salce, gdzie znajduje się studio dźwiękowe, młodzież ?dotknęła? dźwięku w technologii Dolby Atmos. Finałową częścią wystawy była strefa fake newsów, w której uczestnicy dowiedzieli się, jak tworzone są dezinformujące komunikaty.

Finałem wycieczki było zwiedzanie Muzeum Zabawek w Kielcach.

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 

Accessibility Toolbar