Home » Aktualności » Dzień Otwarty Politechniki Świętokrzyskiej

 
 

Dzień Otwarty Politechniki Świętokrzyskiej

 
 

Szanowni Państwo,

Już 18 października 2022 r. zapraszamy nauczycieli i uczniów szkół średnich do udziału w Dniu Otwartym Politechniki Świętokrzyskiej.

Podczas wydarzenia zaprezentujemy szeroką ofertę edukacyjną Politechniki Świętokrzyskiej i pokażemy nowoczesne zaplecze naukowe i dydaktyczne. Będzie można zwiedzić kampus akademicki i wziąć udział w licznych wykładach otwartych i pokazach naukowych.

Uroczyste otwarcie imprezy odbędzie się o godz. 9.00 w Głównej Auli Wykładowej Politechniki Świętokrzyskiej (al. Tysiąclecia PP 7, 25-314 Kielce).

Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest na stronie internetowej www.tu.kielce.pl, gdzie znajduje się również kontakt do koordynatorów wydziałowych, którzy przyjmują zgłoszenia na pokazy wymagające wcześniejszej rejestracji https://tu.kielce.pl/dzien-otwarty-psk/ .

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 
 

Accessibility Toolbar