Home » Aktualności » Drugie miejsce Kacpra Czaplińskiego w konkursie JAK SIĘ NIE ZAPLĄTAĆ W SIECI? MĄDRZE KORZYSTAJMY Z INTERNETU!

 

Drugie miejsce Kacpra Czaplińskiego w konkursie JAK SIĘ NIE ZAPLĄTAĆ W SIECI? MĄDRZE KORZYSTAJMY Z INTERNETU!

 

XI Świętokrzyski Dzień Bezpiecznego Internetu organizowany jest przez Samorządowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach oraz Akademię Nauk Stosowanych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach. Bieżąca edycja przebiegała pod hasłem Jak się nie zaplątać w sieci? Mądrze korzystajmy z internetu!

W ramach tego wydarzenia odbył się konkurs, w którym wziął udział Kacper Czapliński, uczeń IV klasy technikum żywienia i usług gastronomicznych.

Do zmagań przystąpiło 35 szkół z całego województwa. Jury oceniło prace 84 uczestników. Konkurs organizowany był w różnych kategoriach wiekowych. W kategorii dla uczniów szkół ponadpodstawowych Kacper Czapliński, za piosenkę  p.t. ?Kłódka na zielono?, zajął II miejsce. Należy podkreślić, że Kacper jest autorem zarówno słów, jak i muzyki.

Poniżej znajduje się piosenka ?Kłódka na zielono?, w wykonaniu Kacpra Czalińskiego.

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 

Accessibility Toolbar