Home » Aktualności » Betlejemski Zlot w Zakopanem.

 

Betlejemski Zlot w Zakopanem.

 

W dniach 9 – 10 grudnia delegacja harcerzy z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Chrobrzu uczestniczyła w Betlejemskim Zlocie w Zakopanem, Wiktor Kulczycki, Zuzanna Dybowska i Oliwia Rączka z harcerzami z całej Polski odebrali Betlejemskie Światło Pokoju na Głodówce. W sobotę uczestniczyliśmy w grze miejskiej na Pęksowym Brzysku i Krupówkach, wieczorem mogliśmy podziwiać Zakopane z Gubałówki. Po kolacji odbyły się konkursy ze znajomości podhalańskich legend.

Przez te dwa dni Zakopane stało się harcerską stolicą Polski, a my pełni wrażeń wróciliśmy do Chrobrza, by w najbliższych dniach rozpocząć sztafetę z Betlejemskim Światłem.

Opiekun Anna Steckiewicz.

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 

Accessibility Toolbar