Home » Aktualności » Bądź Bezpieczny Na Drodze Ciągnikiem

 

Bądź Bezpieczny Na Drodze Ciągnikiem

 

Uczniowie naszej szkoły Piotr Trybała oraz Adrian Szydłowski wzięli udział w konkursie zorganizowanym przez ZSCKR Sandomierz – Bądź bezpieczny na drodze ciągnikiem. W konkursie uczestniczyły 2 osobowe drużyny z  Zespołów  Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego z Sichowa Dużego, Potoczka, Rzemienia, Różańca, Żarnowca, Sandomierza i Chrobrza. Konkurs obejmował test  z wiedzy teoretycznej części podstawowej. Bezpieczne wykonanie obsługi pojazdu oraz sprzęganie zespołu pojazdów oraz jazda pasem ruchu do przodu i do tyłu z zachowaniem bezpieczeństwa podczas wykonania tego manewru.

Opiekunowie – Jerzy Wojtasik, Tomasz Czyszczoń.

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 

Accessibility Toolbar