Home » Aktualności » Konkurs – A Na DESER…

 

Konkurs – A Na DESER…

 

Uczniowie klasy II – Oliwia Kula i Sebastian Zjaszczykiewicz wzięli udział w ogólnopolskim konkursie gastronomicznym „A NA DESER…” organizowanym przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Stanisława Staszica w Swarożynie.

Tematem przewodnim konkursu były monoporcje, a zadaniem uczestników konkursu było sporządzenie efektownego monodeseru o określonej gramaturze, według autorskiego pomysłu. Uczniowie naszej szkoły przygotowali tartaletki z kruchego ciasta z chrupką, frużeliną oraz musem malinowym. Udział w konkursie był okazją do rozwijania umiejętności gastronomicznych oraz kreatywności, a także wyrabiania poczucia estetyki kulinarnej.

Opiekun: Patrycja Masiuda

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 

Accessibility Toolbar