Home » Aktualności » Udział w centralnej inauguracji roku szkolnego

 

Udział w centralnej inauguracji roku szkolnego

 

5 września 2022 r. w Golądkowie odbyła się centralna inauguracja roku szkolnego 2022/23 szkół rolniczych prowadzonych przez ministra rolnictwa i rozwoju wsi.

Na inauguracji obecna była Dyrektor ZSCKR w Chrobrzu Anna Lach wraz z pocztem sztandarowym w składzie: Szymon Piotrowski, Katarzyna Liberek, Sylwia Strasz, Rzepa Wiktoria, a także Kierownik Warsztatów Szkolnych – Krzysztof Najberek oraz Ewa Rzepa jako opiekun pocztu sztandarowego.

Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w kościele w Winnicy, następnie była kontynuowana w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Golądkowie. W wydarzeniu uczestniczył Wicepremier, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Henryk Kowalczyk.

Inauguracji towarzyszyła „Wystawa dawnych gatunków i odmian zbóż”, na której mieliśmy okazję obejrzeć zapomniane i mało znane odmiany i gatunki roślin uprawnych.

Komentowanie niemożliwe

Niestety nie można komentować tego wpisu

 

Accessibility Toolbar