Home » Aktualności » Podziękowanie za pomoc chorym dzieciom.

 

Podziękowanie za pomoc chorym dzieciom.

 

W dniach: 26 października – 15 listopada 2022 r. w naszej szkole odbyła się zbiórka nowych maskotek i przyborów szkolnych dla dzieci leczących się w Świętokrzyskim Centrum Onkologii i na oddziałach pediatrycznych. Inicjatorem akcji jest Fundacja Miśka Zdziśka Błękitny Promyk Nadziei w Jędrzejowie.

Serdecznie dziękujemy za udział w zbiórce:

  • klasom: II TŻO z wychowawczynią p. Iwoną Orządałą-Bandołą i II TRA z wychowawczynią p. Iloną Ziółkowską;
  • uczniom: Aleksandrze Baran (III TŻ), Kacprowi Czaplińskiemu (IV TŻ), Michałowi Bednarskiemu (IV TŻ), Patrykowi Janikowi (IV TŻ), Katarzynie Kwiecień (IV TŻ), Natalii Marciszewskiej (IV TŻ), Natalii Zachariasz (IV TŻ);
  • paniom prof.: Małgorzacie Sternak, Patrycji Masiuda, Ewie Rzepie;
  • pani Monice Sarnie, która dołączyła do naszej akcji.

Wszystkie zabawki i przybory szkolne zostaną dostarczone przez fundację w Światowym Dniu Pluszowego Misia – 25 listopada 2022 r.

Dzieciom przebywającym w szpitalu onkologicznym życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Trzymajcie się, Kochani!

Komentowanie niemożliwe

Niestety nie można komentować tego wpisu

 

Accessibility Toolbar