Home » Aktualności » Podziękowanie dla krwiodawców.

 

Podziękowanie dla krwiodawców.

 

W lutym w szczególny sposób pamiętamy o osobach zmagających się z chorobami, gdyż właśnie w tym miesiącu obchodzimy m.in. Światowy Dzień Chorego, Międzynarodowy Dzień Walki z Rakiem, Międzynarodowy Dzień Walki z Rakiem Dzieciństwa.

15 lutego 2023 r. członkowie Klubu Honorowych Dawców Krwi działającego w naszej szkole, udali się do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach, w celu udzielenia pomocy osobom chorym.

Serdecznie dziękujemy uczniom klas czwartych: Michałowi Bednarskiemu, Mariuszowi Gałce, Filipowi Salwie oraz p. Piotrowi Lozi – pracownikowi naszej szkoły, p. Magdalenie Pytel, która dołączyła do naszej grupy i absolwentom: p. Klaudii Kudełce i p. Maciejowi Wojciechowskiemu.

Komentowanie niemożliwe

Niestety nie można komentować tego wpisu

 

Accessibility Toolbar