Home » Aktualności » Nadal zbieramy nakrętki

 

Nadal zbieramy nakrętki

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim Osobom, które aktywnie uczestniczą w charytatywnej zbiórce plastikowych nakrętek prowadzonej przez nasz Wolontariat! Cieszymy się, że mimo trudnego czasu pamiętacie o osobach niepełnosprawnych, potrzebujących pomocy.

nakrętki

Zbiórka trwa cały czas ? stanowi wsparcie leczenia i rehabilitacji 11-letniego Adasia z Woli Zagojskiej. Jeśli chcesz dołączyć do naszej akcji i pomagać chłopcu w leczeniu, zgromadź plastikowe nakrętki z butelek po napojach, kremach, szamponach lub kawie rozpuszczalnej. Następnie dostarcz je do biblioteki w naszej szkole. Jeśli masz większą ilość nakrętek ? zadzwoń do nas, przyjedziemy po nie.

 

 

 

Komentowanie niemożliwe

Niestety nie można komentować tego wpisu

 

Accessibility Toolbar