Home » Aktualności » Konkurs o polskich Bohaterach z Katynia.

 

Konkurs o polskich Bohaterach z Katynia.

 

Za miesiąc, 13 kwietnia 2025 r. będziemy obchodzić Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.

Aby uczcić ten dzień – w ramach obchodów XXXIII Tygodnia Kultury Języka w Województwie Świętokrzyskim – uczniowie klas czwartych i klasy piątej wzięli udział w konkursie wiedzy o polskich Bohaterach z Katynia, Miednoje, Bykowni i innych miejsc. Konkurs został poprzedzony lekcjami dotyczącymi tego tematu oraz wspólnym oglądaniem filmu „Katyń” w reżyserii Andrzeja Wajdy.

A oto zwycięzcy konkursu:

I miejsce: Artur Augustyn (IV TO), Katarzyna Liberek (V TŻ), Sylwia Strasz (V TR), Gabriela Woźniak (IV TŻ);

II miejsce: Wiktoria Rzepa (V TŻ);

III miejsce: Emilia Gajos (IV TA), Klaudia Mucha (IV TŻ).

Wyróżnienia otrzymali: Maciej Bednarski i Piotr Niedziela z klasy IV TŻ.

Gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie!

Konkurs przygotowała i przeprowadziła Ewa Rzepa.

Konkurs odbył się w ramach XXXIII Tygodnia Kultury Języka w Województwie Świętokrzyskim – koordynatorem w naszej szkole jest p. Iwona Orządała-Bandoła, a także w ramach realizacji przez bibliotekę szkolną NPRCz 2.0 na lata 2021-2025 – Priorytet 3.

NPRCz2.0
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Komentowanie niemożliwe

Niestety nie można komentować tego wpisu

 

Accessibility Toolbar

ZSCKR w Chrobrzu
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.