Home » Aktualności » ZSCKR w Chrobrzu na Dożynkach w Złotej

 

ZSCKR w Chrobrzu na Dożynkach w Złotej

 

W niedzielę 21 sierpnia odbyły się Dożynki Gminne w Złotej.

ZSCKR, z wiadomych względów nie mogło zabraknąć na takim święcie. Dożynki rozpoczął barwny korowód, z pięknymi wieńcami wykonanymi przez mieszkańców każdej wsi należącej do gminy. Mieliśmy też okazję podziwiać wspaniale przygotowane występy dzieci i artystów ludowych.

Przy naszym stoisku można było skosztować wielu smakołyków , a wszystko dzięki niezawodnej ekipie gastronomicznej. Młodzież naszej szkoły – Kasia Kwiecień, Kasia Liberek, Kacper Czapliński i Kacper Cichocki częstowała także wszystkich zgromadzonych różnymi słodkościami z naszego stoiska.

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 

Accessibility Toolbar