Home » Aktualności » Wyjazd edukacyjny – Targi Horeca/Gastrofood

 
 

Wyjazd edukacyjny – Targi Horeca/Gastrofood

 
 

Nasi uczniowie, którzy biorą udział w projekcie ,,Świętokrzyskie ZSCKR kształcą nowocześnie i adekwatnie do aktualnych wyzwań”, uczestniczyli już kolejny raz w wyjeździe edukacyjnym, tym razem do Krakowa na Targi Horeca/Gastrofood

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii Horeca oraz Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii Gastrofood to najważniejsze z imprez branży gastronomicznej i hotelarskiej w Polsce, obecne na rynku nieprzerwanie od 28 lat.

Targi odwiedza 15 000 gości z całej Polski, a także ze Słowacji, Czech i Ukrainy związanych zawodowo z sektorem gastronomicznym, winiarskim i hotelarskim oraz branżą turystyczną, rozrywkową i projektową.

Opiekunami były Panie Patrycja Masiuda oraz Ewa Kozłowska

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 
 

Accessibility Toolbar