Home » Aktualności » Wojewódzki finał Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”

 

Wojewódzki finał Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”

 

We wtorek, 5 marca odbył się wojewódzki finał Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. To już 10 edycja olimpiady wiedzy o ZUS-ie, która odbyła się na Wydziale Prawa i i Nauk Społecznych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Organizatorem olimpiady jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych. W szkolnym etapie wzięło udział ponad 1000 uczniów z dwudziestu czerech świętokrzyskich szkół.

Wśród uczestników finału wojewódzkiego byli również nasi uczniowie w składzie – Gabriela Woźniak, Krzysztof Nowak oraz Kacper Dudzik.

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 

Accessibility Toolbar