Home » Aktualności » Warsztaty florystyczne.

 

Warsztaty florystyczne.

 

Przed nami czas Świąt Bożego Narodzenia, pełen ciepła i radości. Jednak prawdziwą atmosferę radosnego świętowania wprowadzają do naszych domów świąteczne dekoracje. Dlatego też uczniowie kl. IV TRŻ pod kierunkiem p. Marzeny Tęczy na zajęciach z florystyki wykonywali stroiki bożonarodzeniowe. Florystyczne zajęcia manualne mogą stać się okazją do stworzenia czegoś wyjątkowego dla siebie, do domu lub dla bliskich, sposobem na relaks. Mogą stać się również wielkim odkryciem, pasją, siłą do robienia rzeczy, których wcześniej nigdy nie robiliśmy i pomysłem na życie. Podczas warsztatów uczniowie uczyli się zasad prawidłowego komponowania i wykonywania dekoracji świątecznych. Za podstawę stroików posłużyły słomiane, styropianowe i wiklinowe obręcze, natomiast pozostałe dekoracje każdy z uczniów wykonał według własnych upodobań. Wykorzystywali do tego przygotowane, bardzo różnorodne materiały. Zajęcia przebiegały w miłej, twórczej atmosferze, a ich efekty zachwycały wszystkich urodą i niepowtarzalnością. Każdy z uczniów swój stroik zabrał do domu, gdzie z pewnością zajmą honorowe miejsce na świątecznym stole.

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 

Accessibility Toolbar