Home » Aktualności » Udział w VII edycji Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności – Starachowice 2022 r.

 
 

Udział w VII edycji Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności – Starachowice 2022 r.

 
 

W dniu 9 grudnia 2022 r. uczennica I klasy TŻO Oliwia Kula brała udział w VII edycji II etap Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności zorganizowanej w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Starachowicach. Do III etapu Olimpiady mogły zakwalifikować się tylko 10 uczestników. Niestety nasza uczennica w II etapie zajęła ex aequo z innym zawodnikiem 10 miejsce, a przez wymogi  formalne niestety nie zakwalifikowała się do ostatniego etapu. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wyników i życzymy zajęcia pierwszego miejsca w III etapie.                                                                                        

Do zobaczenia za rok.

Opiekunowie – Krzysztof Najberek, Piotr Żebrowski

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 
 

Accessibility Toolbar