Home » Aktualności » Turniej Piłki Siatkowej w Potoczku

 
 

Turniej Piłki Siatkowej w Potoczku

 
 

Kadra Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Chrobrzu wzięła udział w III Turnieju Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty Szkół Rolniczych prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Turniej odbył się w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Potoczku, w dniach 19-20 listopada. W skład drużyny z Chrobrza weszli: Renata Tylko, Dorota Fabian, Marzena Tęcza, Krzysztof Najberek, Piotr Żebrowski, Mateusz Kurczyna.

Pierwsze miejsce zajął ZSCKR im. ks dr Jana Dzierżona w Bogdańczowicach, drugie Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie, na miejscu trzecim uplasowali się gospodarze ? ZSCKR w Potoczku.

 „Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim pozostałym zespołom dziękujemy za rywalizację fair play. Wracamy bogatsi o nowe doświadczenie” ? mówił Mateusz Kurczyna, kapitan drużyny z ZSCKR w Chrobrzu.

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 
 

Accessibility Toolbar