Home » Aktualności » Targi Sadownictwa i Warzywnictwa 2023

 
 

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa 2023

 
 

19 stycznia uczniowie naszej szkoły, reprezentujący kierunki technik rolnik, technik architektury krajobrazu oraz technik hodowca koni udali się na XIII edycje Targów Sadownictwa i Warzywnictwa, które po raz pierwszy odbywały się w Targach Kielce. Zainteresowanie targami przerosło oczekiwania organizatorów, każde stoisko było wręcz oblegane. Edycja w Targach Kielce przyniosła rekordowe efekty. Wydarzenie odwiedziło aż 12 368 osób, aż o około półtora tysiąca więcej niż w 2022 roku. Ofertę zaprezentowało 311 wystawców, w tym 50 zagranicznych firm z 15 krajów, m.in. z Holandii, Niemiec, Włoch, Belgii, Francji, Ukrainy, Danii, Kazachstanu, Szwajcarii, Meksyku, Austrii i Luksemburga. Targi Sadownictwa i Warzywnictwa są największym w tej branży spotkaniem w Europie Środkowo ? Wschodniej.

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 
 

Accessibility Toolbar