Home » Aktualności » Szkolenie 31.01.2024.

 

Szkolenie 31.01.2024.

 

W dniu 31.01.2024 r. uczniowie klas II, III, IV i V technikum rolniczego  oraz uczniowie  technikum architektury krajobrazu ZSCKR im. B. Chrobrego w Chrobrzu  wzięli udział w szkoleniu dotyczącym zarządzania, organizacji i planowania pracy w gospodarstwie rolnym. Podczas szkolenia uczestnicy poznali programy komputerowe ułatwiające zarządzanie. Przedstawiono również kalkulacje rolnicze jako źródło informacji do biznesplanu w zarządzaniu gospodarstwem,  rolę analizy bilansu majątkowego w efektywnym zarządzaniu, a także sposoby obliczania produkcji, kosztów i nadwyżek ekonomicznych. W trakcie warsztatów uczniowie na bieżąco wykonywali ćwiczenia za pomocą właściwych programów komputerowych, co pozwoliło im wykorzystać zdobywaną wiedzę w praktyce. Uczestnicy w trakcie kilkugodzinnego szkolenia mieli zapewniony posiłek oraz możliwość skorzystania z bufetu kawowego. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczniów otrzymał certyfikat.

Opiekunowie: Marzena Tęcza, Tomasz Czyszczoń.

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 

Accessibility Toolbar