Home » Aktualności » Świętokrzyski Fundusz Lokalny Edycja 2023

 

Świętokrzyski Fundusz Lokalny Edycja 2023

 

Fundacja imienia Stefana Artwińskiego w Kielcach od 5 lat działa na rzecz rozwoju Kielc, kielczan oraz całego regionu świętokrzyskiego. Jest operatorem Świętokrzyskiego Funduszu Lokalnego. W tym roku fundacja Artwińskiego wsparła 102 inicjatywy na kwotę ponad 505 tysięcy złotych.

W czwartkowe popołudnie, w Hotelu Binkowski w Kielcach odbyła się gala wręczenia czeków beneficjentom Programu Świętokrzyski Fundusz Lokalny. W ramach IV edycji funduszu czek otrzymała również nasza szkoła na organizację inicjatywy Dzień Dziecka w Chrobrzu.

W wydarzeniu wzięli udział m.in. Dyrektor NIW-CRSO Wojciech Kaczmarczyk, Senator Krzysztof Słoń, Wicemarszałek Renata Janik, liczni przedstawiciele władz samorządowych.

Naszą szkołę reprezentowali –  Dyrektor Anna Lach oraz nauczyciel przedmiotów zawodowych Damian Musiał.

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 

Accessibility Toolbar