Home » Aktualności » Świętokrzyska Giełda Szkół Ponadpodstawowych w Jędrzejowie.

 

Świętokrzyska Giełda Szkół Ponadpodstawowych w Jędrzejowie.

 

W środę, 29 marca ZSCKR w Chrobrzu uczestniczył w Świętokrzyskiej Giełdzie Szkół Ponadpodstawowych która zgromadziła szkoły z trzech powiatów: jędrzejowskiego, włoszczowskiego i pińczowskiego. Giełdę zorganizowało Kuratorium Oświaty w Kielcach.

Świętokrzyska Giełda Szkół Ponadpodstawowych jest inicjatywą obejmującą szkoły ponadpodstawowe ze wszystkich powiatów w województwie świętokrzyskim, a odbiorcami giełdy, są uczniowie klas ósmych szkół podstawowych. Młodzież, która licznie wzięła udział w wydarzeniu miała możliwość obejrzenia prezentacji poszczególnych szkół, co powinno pomóc we właściwym wyborze dalszej ścieżki edukacyjnej.

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 

Accessibility Toolbar