Home » Aktualności » Super Dron już u nas

 

Super Dron już u nas

 

W ramach realizowanego w Naszej Szkole projektu ,,Świętokrzyskie ZSCKR kształcą nowocześnie i adekwatnie do aktualnych wyzwań” zakupiony został Dron Phantom 4 Multispectral firmy DJI.

Dron Phantom 4 Multispectral to jeden z najbardziej zaawansowanych produktów od DJI. Jego parametry techniczne oraz funkcjonalności, jakie oferuje sprawiają, że ułatwi pracę w każdym gospodarstwie rolniczym. Sprzęt sprawdza się na dużych obszarach terenu, gdzie precyzyjna kontrola stanu wegetacji jest trudna lub nawet niemal niemożliwa. Dron usprawnia kontrolę stanu upraw nawet w odległości do 5 kilometrów od osoby sterującej sprzętem. Specjalistyczne urządzenie stworzone z myślą o branży rolniczej oraz leśnictwie. Dzięki złożonej technologii obserwacji zbiorów, dron pozwala na zaawansowane planowanie lotów, przechwytywanie danych oraz ich skomplikowaną analizę. Zintegrowany system kamer multispektralnych w połączeniu ze standardową kamerą, umożliwiają szczegółową kontrolę stanu roślin.

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 

Accessibility Toolbar