Home » Aktualności » Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla naszych uczennic

 
 

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla naszych uczennic

 
 

W czwartek 17 listopada 2022 roku, Wicewojewoda Świętokrzyski – Pan Rafał Nowak wraz z Senatorem Rzeczypospolitej Polskiej Panem Krzysztofem Słoniem oraz Panem Kazimierzem Mądzikiem ? Świętokrzyskim Kuratorem Oświaty uroczyście wręczyli dyplomy uczniom, którzy uzyskali Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2022/2023.

Stypendium przyznaje się uczniom danej szkoły, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazują szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymały uczennice Naszej szkoły Katarzyna Liberek oraz Julia Widmańska.

Serdecznie Gratulujemy !!!!!!

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 
 

Accessibility Toolbar