Home » Aktualności » Razem na Święta 2020

 

Razem na Święta 2020

 

Razem na Święta to akcja Ministerstwa Edukacji Narodowej, której celem jest zarówno zachęcenie uczniów do niesienia pomocy innym, jak również budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych. Szczególnie w przedświątecznym okresie wiele osób czeka na wsparcie i zwykłe gesty życzliwości.

Ze względu na stan epidemii działania realizowane w ramach tegorocznej akcji ?Razem na Święta? miały wyjątkowo bezpieczny i odpowiedzialny charakter. Nasi uczniowie ? Ala, Karolina, Kasia, Martyna, Ola, Wiktoria, Jakub i Jurek samodzielnie przygotowali słodkie upominki świąteczne ? pierniczki, ciasteczka, babeczki i obdarowali nimi swoich bliskich.


To już trzecia edycja akcji #RazemNaŚwieta. W roku 2018 w inicjatywę włączyli się uczniowie i nauczyciele z ponad 6 tys. placówek, a w 2019 roku z ponad 10 tys. Organizowali oni zbiórki darów dla potrzebujących, pomagali seniorom w przedświątecznych porządkach, odwiedzali osoby chore i samotne.

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 

Accessibility Toolbar