Home » Aktualności » Pożegnanie absolwentów

 

Pożegnanie absolwentów

 

W dniu 28 kwietnia 2023 roku w ZSCKR w Chrobrzu odbyła się uroczysta akademia z okazji pożegnania klasy czwartej. Absolwenci złożyli uroczyste ślubowanie, po czym nastąpiło przekazanie sztandaru szkoły uczniom klas młodszych.

Pani wicedyrektor Ilona Ziółkowska odczytała list Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi skierowany do uczniów.

 

Następnie absolwentów pożegnała pani Dyrektor Anna Lach.

W imieniu Samorządu Uczniowskiego uczniów klasy kończącej pożegnał przewodniczący samorządu szkolnego uczeń Filip Salwa.

W imieniu absolwentów głos zabrały uczennice Kinga Błajszczak oraz Paulina Dąbek. Skierowały one podziękowania do grona pedagogicznego za trud włożony w  ich edukację, a do całej społeczności szkolnej za wspólnie spędzone lata.

Wyróżniający się absolwenci otrzymali nagrody. Tradycyjnie już Świętokrzyska Izba Rolnicza ufundowała nagrodę dla najlepszego absolwenta. Z rąk Pani dyrektor otrzymała ją uczennica technikum rolniczego Kinga Błajszczak.

Po części oficjalnej odbyła się część artystyczna.

Akademię na pożegnanie starszych koleżanek i kolegów przygotowali uczniowie z klasy IV po szkole podstawowej pod opieką wychowawcy.

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 

Accessibility Toolbar