Home » Aktualności » Nasza Szkoła trzecia w Polsce !!!!!!!

 

Nasza Szkoła trzecia w Polsce !!!!!!!

 

Na Ogólnopolskich Zawodach w Skokach przez Przeszkody dla Młodzieży Szkół Rolniczych zorganizowanych przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. W. Witosa w Mokrzeszowie we współpracy z Ośrodkiem Jeździeckim Stragona w Morawie 31 maja 2023r. pod honorowy patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

W klasyfikacji w kategorii indywidualnej zajęli:

– I miejsce – Malwina Organiściak (ZSCKR w Zduńskiej Dąbrowie), II miejsce – Julia Seweryn (ZSCKR w Brzostowie), III miejsce Wiktoria Niedźwiedź (ZSCKR w Nowym Targu), XIII miejsce – Jan Zmarzliński (ZSCKR w Chrobrzu).

Natomiast w klasyfikacji ogólnej szkół:

 I miejsce – ZSCKR w Brzostowie, II miejsce – ZSCKR w Dobrocinie,

III miejsce – ZSCKR w Chrobrzu.

Zawody sędziowali: Pani Katarzyna Konarska i Pan Marek Pawłowicz. Do rywalizacji zgłosiła się młodzież z 17 szkół podległych MRiRW,

Dzień przed zawodami startujący poznali bazę OJ w Stragonie a następnie młodzi zawodnicy wzięli udział w treningu na wylosowanych koniach, w ramach warsztatów zbudowali parkur, odbyli spacer po crossie, oraz uczestniczyli w spotkaniu merytorycznym poprowadzonym przez Panią Joannę Hodel i Panią Izabelę Bek – Kaczkowską – nauczycielki ZSCKR w Mokrzeszowie. Po całodziennych zajęciach młodzież z ZSCKR w Mokrzeszowie przygotowała dla zawodników gry i zabawy integracyjne na bazie swojego internatu.

Opiekunami zawodnika Janka Zmarzlińskiego z ZSCKR w Chrobrzu byli:

Pan Piotr Żebrowski i Pan Krzysztof Najberek.

Serdecznie Gratulujemy !!!!!!

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 

Accessibility Toolbar