Home » Aktualności » MAMY TO !!!!!! – KRZYSZTOF PIECZYRAK VIII W KRAJU

 

MAMY TO !!!!!! – KRZYSZTOF PIECZYRAK VIII W KRAJU

 

Ogromnym sukcesem dla ucznia naszej szkoły Krzysztofa Pieczyraka zakończył się XXXIX Finał Krajowy Olimpiady Młodych Producentów Rolnych. Został on poprzedzony eliminacjami wojewódzkimi, gdzie łącznie zmierzyło się około 1000 młodych rolników, uczniów szkół rolniczych oraz studentów.

Finał Krajowy odbył się w Centrum Konferencyjnym Targów Kielce na Targach AGROTECH. Siedemdziesięcioro laureatów wojewódzkich eliminacji sprawdziło swoją wiedzę i umiejętności w części pisemnej, a następnie praktycznej. Po tych etapach dziesięcioro najlepszych zmierzyło się w części ustnej, w czasie której przed komisją naukową oraz publicznością odpowiadali na pytania finałowe, przygotowane przez przedstawicieli Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie.

Ostatecznie Krzysztof został sklasyfikowany na bardzo wysokim VIII miejscu, co jest najlepszym wynikiem jaki uzyskali uczniowie naszej szkoły w historii Olimpiady Młodych Producentów Rolnych.

Serdeczne Gratulacje

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 

Accessibility Toolbar