Home » Aktualności » Konkurs – Droga do Przyszłości.

 

Konkurs – Droga do Przyszłości.

 

Sztuczna inteligencja, inteligentne miasta, bezobsługowe samochody. Jak daleko posunie się technologia i wpłynie na nasze życie? Jak będą wyglądały miasta i wsie? Czy zawody, których się teraz uczymy, będą miały jeszcze znaczenie? Czy możemy przygotować się na sukces?

Te pytania zadawały sobie uczennice ZSCKR w Chrobrzu biorące udział w Konkursie „Droga do Przyszłości” Konkurs zorganizowany pod patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Nasz zespół w składzie: Paulina Adamczyk, Joanna Dudkiewicz i Aleksandra Grzywna zmierzył się z projektem z obszaru: inteligentne miasto/wieś, projektując wieś przyszłości. Choć nie przypadła nam w udziale kontynuacja projektu w drugim etapie, to konkurs rozbudził kreatywność i chęć udziału w kolejnej edycji. Opiekun A. Steckiewicz

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 

Accessibility Toolbar