Home » Aktualności » I Buski Bieg Nocny z udziałem reprezentacji ZSCKR w Chrobrzu.

 

I Buski Bieg Nocny z udziałem reprezentacji ZSCKR w Chrobrzu.

 

I Buski Bieg Nocny odbył się 27 kwietnia i zgromadził 176 biegaczy i biegaczek. Tę sportową imprezę zorganizował Klub sportowy Athletics Busko-Zdrój. Było to nie tylko wyzwanie sportowe, ale przede wszystkim niezapomniana nocna podróż przez urokliwe zakątki znanego uzdrowiska. Trasa wiodła przez Park Zdrojowy i Tężnię Solankową. Uczestnicy przebiegli przez alejki oświetlone latarniami, a dźwięki nocnego życia towarzyszyły im na każdym kroku, tworząc niepowtarzalną atmosferę.

W Biegu wzięła udział reprezentacja Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. B. Chrobrego w Chrobrzu. Szkołę reprezentowali: Piotr Magdziarz z czasem ukończenia biegu 00:24:34, Mateusz Kurczyna czas 00:26:45, Jakub Baran z czasem 00:29:21.

Biegacze ukończyli Bieg z bardzo dobrymi czasami i jak sami przyznają nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Nadal trenują i przygotowują formę na Bieg o Nowińskie Kominy na dystansie 5 km, który odbędzie się w Nowinach 26 maja na trasie atestowanej przez PZLA oraz Bieg w Kijach, który odbędzie się 9 czerwca na dystansie 5,5 km.

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 

Accessibility Toolbar