Home » Aktualności » Finał eliminacji powiatowych – OTWP Młodzież Zapobiega Pożarom

 

Finał eliminacji powiatowych – OTWP Młodzież Zapobiega Pożarom

 

W tym roku finał odbył się w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pińczowie. W turnieju wzięli udział najlepsi uczestnicy eliminacji gminnych w swoich kategoriach wiekowych. Turniej rozpoczął się częścią pisemną, która wskazała najlepsze trójki w kategoriach szkół podstawowych klasy I-IV, podstawowych klasy V-VIII i szkół ponadpodstawowych. W części przeznaczonej na pytania ustne finaliści odpowiadali na 3 pytania, których zakres merytoryczny z całą pewnością odpowiadał definicji `wiedzy inżynieryjnej w dziedzinie pożarnictwa.

Dla uczestników turnieju przygotowano statuetki oraz nagrody rzeczowe. Głównymi organizatorami konkursu na szczeblu powiatowym był Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Pińczowie bryg. Grzegorz Karwat oraz Starosta Pińczowski Zbigniew Kierkowski a także grono sponsorów.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie Daniel Bochenek oraz Kacper Berowski.

Kacper zajął III miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych.

Serdecznie Gratulujemy

Opiekun Tomasz Czyszczoń

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 

Accessibility Toolbar