Home » Aktualności » Dentobus w Chrobrzu

 

Dentobus w Chrobrzu

 

W dniu dzisiejszym do naszej szkoły dotarł Dentobus własność firmy Corten Medic.

Nasi uczniowie bezpłatnie mogli poddać się kompleksowej ocenie stomatologicznej.

Zakres świadczeń możliwych do zrealizowania w Dentobusie jest bardzo szeroki ? niewiele mniejszy niż w gabinecie stacjonarnym, lekarze mogą w nim lakować zęby, przeprowadzać fluoryzację, wykonać w razie potrzeby zdjęcie RTG oraz przeprowadzic specjalistyczne leczenie, są w stanie w bardzo krótkim czasie postawić trafną diagnozę stomatologiczną i skierować Pacjenta do właściwego specjalisty. Z uwagi na to, że zadaniem Dentobusów jest nie tylko leczenie, ale także edukacja mocny nacisk stawiany jest przede wszystkim na przegląd zębów oraz instruktaż higieny jamy ustnej.

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 

Accessibility Toolbar