Home » Aktualności » Bieg Tropem Wilczym

 

Bieg Tropem Wilczym

 

Już po raz dziesiąty odbył się w Chrobrzu bieg Tropem Wilczym. Organizatorem tegorocznej akcji upamiętniającej żołnierzy polskiego podziemia antykomunistycznego był Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Bolesława Chrobrego.

Uroczystości rozpoczęły się pod pałacem Wielopolskich, gdzie gości przywitała Pani Dyrektor Anna Lach.

Trasa biegu prowadziła wokół obiektów zespołu szkół oraz parku przypałacowego. W tegorocznej edycji pobiegło prawie 60 zawodników – mieszkańców Chrobrza i okolic, uczniów, pracowników chroberskiego technikum oraz pasjonatów biegania z dalszych stron. Biegaczy zakwalifikowano w 11 kategoriach.

W uroczystościach wzięli również udział: Starosta Pińczowski Zbigniew Kierkowski oraz Zastępca Komendanta Głównego Powiatowej Straży Pożarnej w Pińczowie st. bryg. Jarosław Huk. Na zakończenie uczestnicy biegu zostali zaproszeni  na konkursy z nagrodami i grillowany poczęstunek na terenie warsztatów szkolnych. Bardzo serdecznie dziękujemy naszym niezawodnym sponsorom – Buskowianka Busko Zdrój oraz Ubój i Wyrób Wędlin Urszula Cieloch Koniecmosty.

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 

Accessibility Toolbar