Home » Aktualności » Wizyta w Hospicjum w Busku-Zdroju.

 

Wizyta w Hospicjum w Busku-Zdroju.

 

22 lutego 2023 roku ponownie odwiedziliśmy Hospicjum w Busku-Zdroju.

22.02.2023.

Grupa wolontariuszy w składzie: Natalia Czerw (IV TŻ), Emilia Gajos (II TA), Oliwia Kula (kl. I TŻ), Piotr Niedziela (II TŻ) wraz z opiekunami: Ewą Rzepą i Jerzym Wojtasikiem, wzięli udział w warsztatach terapii zajęciowej.

22.02.2023.
22.02.2023.
22.02.2023.

Wolontariusze wspólnie z pacjentami hospicjum – pod okiem pań terapeutek zajęciowych – wykonywali ozdoby wielkanocne. Następnie część ozdób przywieźli do naszej szkoły, aby podarować je ofiarodawcom podczas kwesty.

Zajęcia przebiegły w miłej atmosferze, za co serdecznie dziękujemy Gospodarzom Hospicjum.

Komentowanie niemożliwe

Niestety nie można komentować tego wpisu

 

Accessibility Toolbar