Home » Aktualności » Udział w Narodowym Czytaniu

 

Udział w Narodowym Czytaniu

 

W sobotę, 4 września 2021 roku nasza szkoła uczestniczyła w 10. jubileuszowym Narodowym Czytaniu, zorganizowanym przez Miejską i Gminną Bibliotekę Publiczną w Pińczowie.

W pięknej scenerii przygotowanej w wirydarzu Muzeum Regionalnego w Pińczowie, przenoszącej nas do początków XX wieku, spotkało się około siedemdziesięciu osób po raz kolejny udowadniając, że wspólne czytanie wybitnej literatury polskiej jaką jest „Moralność pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej – łączy pokolenia.

Naszą szkołę reprezentowali: finalista V Powiatowego Konkursu Pięknego Czytania, uczeń kl. III 5-letniego technikum rolniczego – Mariusz Gałka oraz nauczycielki: Iwona Orządała-Bandoła, Monika Stolarska i Ewa Rzepa.

Serdecznie dziękujemy Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Pińczowie za zaproszenie i miłą atmosferę.

Komentowanie niemożliwe

Niestety nie można komentować tego wpisu

 

Accessibility Toolbar