Home » Aktualności » Premier Beata Szydło w Chrobrzu

 

Premier Beata Szydło w Chrobrzu

 

Była premier RP, eurodeputowana Beata Szydło odwiedziła 19 czerwca naszą szkołę. Przybyła do Chrobrza w towarzystwie świętokrzyskich parlamentarzystów – Agaty Wojtyszek, Krzysztofa Lipca i Marka Kwitka. Spotkanie odbyło się w parku przed pałacem Wielopolskich. Niecodziennych gości przywitała dyrektor Anna Lach wraz z reprezentującymi społeczność uczniowską Natalią Marciszewską i Michałem Bednarskim, którzy wręczyli byłej szefowej rządu bukiet polnych kwiatów.

Goście zwiedzili ekspozycje i zabytkowe wnętrza Szkolnej Izby Pamięci Narodowej i Tradycji Rolnej mieszczącej się w pałacu, a także najnowsze szkolne pracownie zawodowe służące naszym uczniom.

Komentowanie niemożliwe

Niestety nie można komentować tego wpisu

 

Accessibility Toolbar