Home » Aktualności » Podziękowanie dla krwiodawców

 

Podziękowanie dla krwiodawców

 

9 listopada 2016 r. członkowie Klubu Honorowych Dawców Krwi przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Chrobrzu odwiedzili Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach w celu oddania krwi dla małej Lilki, która niedawno uległa wypadkowi.

Krwiodawstwo

Krwiodawcy odbyli także krótkie szkolenie dotyczące krwiodawstwa i krwiolecznictwa, przeprowadzone przez p. Renatę – pracownika RCKiK w Kielcach, a także zapoznali się z pracą placówki.

Krwiodawstwo

Serdecznie dziękujemy za dar krwi Joannie Czarneckiej (kl. IV TŻ), Martynie Niedzieli (kl. III TŻ), Piotrowi Smogórowi (kl. IV TŻ), Sebastianowi Cielochowi (kl. IV TR), Grzegorzowi Łysiowi (kl. IV TR), Tomaszowi Łachowi (kl. III TŻ), Bartłomiejowi Szczepańskiemu (kl. III TR), Dawidowi Karaskowi (kl. II TR), Wojciechowi Gilowi (kl. III TŻ) oraz p. Piotrowi Lozi (pracownikowi ZSCKR i druhowi OSP w Chrobrzu).

Krwiodawstwo

Komentowanie niemożliwe

Niestety nie można komentować tego wpisu

 

Accessibility Toolbar