Home » Aktualności » Kurs koparko-ładowarki

 

Kurs koparko-ładowarki

 

rpo

W dniach 2 – 20 lutego 2021 r. nasi uczniowie kształcący się w zawodzie technik rolnik uczestniczyli w kursie koparko-ładowarki. Zajęcia były realizowane bezpłatnie, w ramach projektu – Świętokrzyskie ZSCKR kształcą nowocześnie i adekwatnie do aktualnych wyzwań dofinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego.

Tematyka kursu obejmowała: przepisy BHP, użytkowanie i obsługę maszyn roboczych, budowę i obsługę koparko ładowarek klasa III, technologię robót oraz zajęcia praktyczne.

Kurs zakończył się egzaminem państwowym przed Komisją Egzaminacyjną, który wszyscy uczniowie zaliczyli pozytywnie.

stopka

Komentowanie niemożliwe

Niestety nie można komentować tego wpisu

 

Accessibility Toolbar